Otwórz swoje usta w obronie niemego i w sprawie wszystkich opuszczonych. Prz 31,8

 

Zgromadzenie Parafialne w Gliwicach - 28 lutego 2021

W niedzielę 28 lutego po nabożeństwie w kościele Zbawiciela odbyło się Zgromadzenie Parafialne, w trakcie którego przyjęte zostały sprawozdania opisowe, statystyka parafii, sprawozdanie finansowe i protokół komisji rewizyjnej, a radzie parafialnej zostało udzielone absolutorium za 2020 rok. Przyjęto także preliminarz na 2021 rok.

Czytaj więcej...

Parafialna Szkoła Biblijna - od 17 lutego 2021

Zaplanowane wykłady biblijne postanowiliśmy przekształcić w kontynuację Parafialnej Szkoły Biblijnej, której zajęcia odbywały się w 2020 roku. Rozpoczniemy 17 lutego o godz. 18.00 od nabożeństwa, a zakończymy w Wielkim Tygodniu wieczorem Słowa i muzyki pasyjnej. Spotkania odbywać się będą w środy o godz. 19.00. Zaplanowaliśmy trzy studia biblijne tekstów z Ewangelii Jana oraz dwa wykłady nt. Pieśni o Słudze Pana - wykłady poprowadzi Marek Cieślar, a studia biblijne ks. Grzegorz Olek. Spotkania będziemy prowadzić zdalnie - chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać ks. Grzegorzowi Olkowi, który przekaże potrzebne informacje.

Czytaj więcej...

Śp. Zygfryd Wolfram - 26 kwietnia 2021

Z przykrością informujemy o śmierci śp. Zygfryda Wolframa, który zmarł 26 kwietnia 2021 r. w Gliwicach. Pogrzeb odbył się w czwartek 29 kwietnia o godz.12.00 na Cmentarzu Lipowym w Gliwicach. Uroczystości pogrzebowe odbyły się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rodzinie i bliskim życzymy Bożego pokoju i pocieszenia w trudnym czasie pożegnania.

Czytaj więcej...

Śp. Marlena Śwituła - 26 kwietnia 2021 PYSKOWICE

Z przykrością informujemy o śmierci śp. Marleny Śwituły, która zmarła 26 kwietnia 2021 r. w Pilchowicach. Pogrzeb odbył się w piątek 30 kwietnia na Cmentarzu Komunalnym w Pyskowicach. Uroczystości pogrzebowe odbyły się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rodzinie i bliskim życzymy Bożego pokoju i pocieszenia w trudnym czasie pożegnania.

Czytaj więcej...

Śp. Helena Janaszka - 26 kwietnia 2021

Z przykrością informujemy o śmierci śp. Heleny Janaszki, która zmarła 26 kwietnia 2021 r. w Zabrzu. Pogrzeb odbył się w piątek 30 kwietnia na Cmentarzu w Sośnicy. Uroczystości pogrzebowe odbył się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rodzinie i bliskim życzymy Bożego pokoju i pocieszenia w trudnym czasie pożegnania.

Czytaj więcej...