Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje i duszę moją znasz dokładnie. Ps 139,14

 

Wybraliśmy naszych parafialnych delegatów świeckich do Synodu Diecezjalnego Diecezji Katowickiej.
Dnia 20 listopada w naszej parafii odbyło się Wyborcze Zgromadzenie Parafialne - wybory delegatów świeckich do Synodu Diecezjalnego Diecezji Katowickiej. Delegatami z naszej parafii wybrani zostali: Adam Marek i Joanna Folwarczna. Podajemy wyniki w kolejności uzyskania głosów:

1. Adam Marek

2. Joanna Folwarczna

 

Zastępcy:

3. Lucyna Stankiewicz

4. Mariusz Minkina

5. Ewa Morawetz

 

Życzymy Bożego błogosławieństwa w pełnieniu funkcji! Podczas nabożeństwa dziekowaliśmy także za wieloletnią służbę ustępującym delegatom - Marii Czudek i Wilhelmowi Lorkowi, którzy reprezentowali nas w przez wiele lat (20 i 25) w Synodzie Diecezji i Synodzie Kościoła.