Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje i duszę moją znasz dokładnie. Ps 139,14

 

18 lutego 2017 roku w Klubie Aktywnego Seniora gościliśmy Martę Flek – adwokatkę z zawodu i pasji. Mecenas Marta Flek wprowadziła nas w świat zagadnień prawnych i aspektów codziennej pracy adwokata. Nasze spotkanie miało formę wywiadu, co umożliwiło zadawanie pytań i zapewniło aktywniejszy udział uczestników. Po części głównej spotkania uczestnicy mogli bezpłatnie skorzystać z porad prawnych. Spotkanie odbyło się przy udziale wolontariuszy, którym bardzo dziękujemy.

Adwokat Marta Flek prowadzi wraz ze wspólniczką kancelarię adwokacką w Gliwicach, a ponadto udziela porad w Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w ramach projektu współfinansowanego ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej Ministerstwa Sprawiedliwości. Projekt od czterech lat jest realizowany na terenie Śląska przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.

Koordynatorka Klubu Aktywnego Seniora,
Magdalena Fornal
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.